Łukasz Dzikowski - Kulinarny Talent 2015

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Pon Kwi 13, 2015 1:19 pm

Pierwsze miejsce i miano

Czytaj więcej na: Łukasz Dzikowski - Kulinarny Talent 2015
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Łukasz Dzikowski - Kulinarny Talent 2015

Postprzez pepitek Pon Cze 12, 2017 6:51 pm

Zawód kucharza zawsze mnie pasjonował. Może już na to za poźno, ale zamierzam kształcić się w tym kierunku. To świetne robić to co się lubi i jeszcze się z tego utrzymywać. Może ktoś móglby mi polecić jakąś dobrą szkołę dla osób w dojrzałym wieku, którzy zamierzają zostać kucharzami? Oczywiście wiem, że w tym przypadku zapał i pasja to nie wszystko i że trzeba mieć predyspozycje do tego zawodu. Jednak wydaje mi się, że motywację mam więc reszta przyjdzie sama. Sporo czytam na temat samego zawodu jak i już odnośnie samych zagadnień typowo branżowych. Kopalnią wiedzy jest dla mnie UnileverFoodSolutions.pl Cała strona jak i konkretne rzeczy. Sporo tam tematów takich jak porady dla kucharzy - https://www.unileverfoodsolutions.pl/Ak ... trefa.html Ciekawe artykuły przeplatają się z ciekawymi przepisami. No nic, licze na jakies rady odnośnie konkretnej szkoły!
pepitek

Dołączenie: Wto Mar 10, 2015 12:41 pm

Re: Łukasz Dzikowski - Kulinarny Talent 2015

Postprzez radek443 Śro Lip 12, 2017 10:54 am

talent to bym nie napisał
radek443

Dołączenie: Śro Lip 12, 2017 10:52 am

Powróć do Edukacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ