Kolejne fundusze na remonty

Budowy, remonty, inwestycje w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Wto Sie 26, 2014 9:28 am

Ponad p

Czytaj więcej na: Kolejne fundusze na remonty
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Kolejne fundusze na remonty

Postprzez książ Wto Paź 21, 2014 4:22 pm

A jak się starać o pomoc z tych funduszy? Nic konkretnego tam nie ma, więc ciężko tak naprawdę odnieść się do tych informacji. Ja jestem już po remoncie generalnym lokalu, teraz niestety zabrakło pieniędzy na położenie m.in. nowej posadzki. Zależy mi na płytkach tego rodzaju https://sklep.paradyz.com/produkty/plytki--salon. Czy jest szansa, żeby ktoś pomógł (finansowo) w tym przedsięwzięciu? Jak wiadomo wszyscy odsyłają do osób trzecich lub podają linki, ja bym chciał co nieco konkretów. Gdzie się można starać (i czy jeszcze w ogóle można), w jakiej wysokości?
książ

Dołączenie: Pon Lis 11, 2013 11:40 am

Postprzez witrans Pon Kwi 04, 2016 6:23 pm

Fundusze jak zwykle są, tylko czy firmy podołają z realizacją? Teraz coraz więcej z nich pada i nie wywiązuje się z zadań. Wiem bo współpracujemy z nimi, moja firma witrans zajmuje się transportem materiałów sypkich.
witrans

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2016 6:20 pm

Postprzez mar3k Śro Cze 29, 2016 10:08 pm

Orientuje sie ktos czy jeszcze mozna skorzystac z tych funduszy? Zastanawiam sie nad wybudowaniem garazu na dzialce i przydalaby mi sie pomoc. Glownie to z racji tego, ze chce tam zastosowac taka membrane http://www.ocmer.com.pl/konstrukcja-dachu-membrana-pcv aby wytrzymal on przez dlugie lata. Niestety to rozwiazanie bardziej profesjonalne czyli potrzeba wiekszej kwoty na ten projekt.
mar3k

Dołączenie: Śro Cze 29, 2016 10:02 pm

Postprzez olaczero22 Wto Sty 03, 2017 4:58 pm

Jeśli szukacie czegoś to swojego domu czy mieszkania to polecam zajrzeć na ciekawą ofertę firmy Internorm, Drzwi Zewnętrzne właśnie ostatnimi czasy zamówiłem u nich, niesamowita jakość, pewne bezpieczeństwo i gwarancja na wiele lat !
olaczero22

Dołączenie: Pią Gru 30, 2016 5:06 pm

Powróć do Budownictwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ