Dolnośląski Festiwal Tajemnic 2016 w Zamku Książ

Turystyka, atrakcje turystyczne w Wałbrzychu i okolicach - Głuszyca, Jedlina-Zdrój

Postprzez Redakcja Czw Lip 14, 2016 11:43 am

Dolnośląski Festiwal Tajemnic 2016 w Wałbrzychu w Zamku Książ - 13-14.08.2016r. (sobota-niedziela).

Zapraszamy na największe w Polsce spotkanie poszukiwaczy skarbów, miłośników historii oraz badaczy jej tajemnic. 13 sierpnia 2016 roku, o godz. 10:00 rozpocznie się czwarta już edycja Dolnośląskiego Festiwalu Tajemnic. Tym razem poświęcona będzie głównie tematyce "Złotego Pociągu", tematom związanym z eksploracją oraz wyjątkowym epizodom z życia dolnośląskich zamków i pałaców. Opowiemy również o wyjątkowo cennych depozytach, które wciąż czekają na odkrycie.

Autor: ksiaz.walbrzych.pl

Czytaj więcej na: Dolnośląski Festiwal Tajemnic 2016 w Zamku Książ
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Dolnośląski Festiwal Tajemnic 2016 w Zamku Książ

Postprzez trofsobolix Śro Sie 10, 2016 3:18 pm

wszystko fajnie tylko niesprawiedliwie, bo jak sie chce iśc tylko na wystawę to i tak trzeba wykupić bilet za jednorazowy wstepu na teren zamku, a mnie teren zamku nie interesuje bo byłam wielokrotnie..poproszę bilet na wystawę i opaskę na oczy i niech mnie ktos odprowadzi do sal z wystawą:)
trofsobolix

Dołączenie: Wto Lip 05, 2016 4:04 pm

Re: Dolnośląski Festiwal Tajemnic 2016 w Zamku Książ

Postprzez gramafe4 Pon Lut 20, 2017 11:27 am

a ja tu nie widze żadnej niesprawiedliwości
gramafe4

Dołączenie: Pon Lut 20, 2017 11:26 am

Powróć do Turystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ