Biznesmeni i społecznicy w jednym

Spółdzielnie socjalne, przedsiębiorczość społeczna w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Wto Kwi 17, 2012 1:57 pm

Wałbrzyskie centrum budowlane Sirbud otrzymało wyróżnienie w kategorii Dolnośląski Filantrop Roku. Dolnośląskim Przedsiębiorcą Społecznym 2011 roku została Spółdzielnia Socjalna Patron z Jeleniej Góry. Podczas uroczystej gali wyróżniono również jednostki samorządu terytorialnego, produkty lokalne oraz filantropów, którzy wykazywali się umiejętnością łączenia ekonomii oraz inicjatyw prospołecznych.- Zmieniła się nieco formuła w stosunku do roku ubiegłego. Oddzieliliśmy kategorię „wolontariusz” i zrobiliśmy dla niej osobna galę. – tłumaczy Anna Kacperska z Fundacji Rozwoju Ekonomii Społecznej- Poszerzyliśmy jednak ideę konkursu o „Dolnośląski Produkt Lokalny” – dodaje współorganizatorka. Kapituła konkursu nie miała łatwego zadania. Spośród paru dziesięciu nominowanych musiała wybrać laureatów oraz wyróżnienia w 4 kategoriach. Wśród Dolnośląskich Produktów Lokalnych najlepszy okazał się Jarmark Tkaczy Śląskich i Kwiatu Lnu, organizowany w Lubawce. Z kolei jako samorząd, który wspiera organizacje pozarządowe, ekonomię społeczną oraz lokalne inicjatywy, bezapelacyjnie wybrano gminę Żmigród. - Cieszymy się, że trzeci sektor rozwija się u nas tak prężnie. Te organizacje pewne sprawy, które wynikają z zadań gminy, robią często lepiej i taniej. Widać po prostu, że członkom chce się pracować skrupulatnie i czerpią z tego przyjemność - opowiada Robert Lewandowski, burmistrz gminy Żmigród. W kategorii Dolnośląski Filantrop Roku wyróżnienie przyznano wałbrzyskiemu centrum budowlanemu „Sirbud” , które prowadzone jest przez Daniela Sipa oraz Dorotę Barańską.

Autor:

Czytaj więcej na: Biznesmeni i społecznicy w jednym
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Biznesmeni i społecznicy w jednym

Postprzez darek443aa Pon Gru 03, 2018 8:41 pm

Dla mnie to jest bardzo dziwne,ale ja w to na pewno nie będę się włączał. Taki jestem.
darek443aa

Dołączenie: Pon Gru 03, 2018 8:35 pm

Postprzez pukla Wto Lut 19, 2019 5:49 pm

Żeby dobrze prowadzić biznes i mieć zadowalające dochody polecam wykupienie szkolenia online, sesji biznwsowej lu menadżerskiej coachingowej z zakresu autoprezentacja wzory Ja dopiero po odbyciu takiego kursu przekonałam się jak takie zajęcia z trenerem i nauka radzenia sobie ze stresem pomagają w życiu zawodowym i prywatnym.
pukla

Dołączenie: Pią Lis 02, 2018 3:32 pm

Postprzez borat Pon Kwi 08, 2019 1:32 pm

Zazdroszcze troche takim ludziom ktorzy potrafia prowadzic biznesy na duza skale. Potrzeba do tego nie tylko odwagi ale takze odpowiedniego planowania wszystkiego od podstaw. W sieci mozna znalezc natomiast kilka ciekawych poradnikow mowiacych o tym jak podejsc do calego zagadnienia. Glownie chodzi o znalezienie sobie dobrego rynku zbytu .. czesto duze zapotrzebowanie jest w branzach specjalistycznych. Mam tutaj na mysli takie z wykorzystaniem sprzetu do zadan ciezkich typu - https://jlg.com.pl/ Najwiekszym atutem jest mozliwosci podpisywania zlecen na naprawde pokazne sumy. Wszystko rozbija sie o to czy bedziemy w stanie zrealizowac powierzone nam cele w odpowienich ramach czasowych. Nie obejdzie sie dlatego bez inwestowania w dobrej jakosci sprzet, nadajacy sie do pracy w trudnych warunkach. Zawsze warto zapytac sie o opinie w firmie JLG .. tam jest caly sztab specjalistow znajacych sie dokladnie na rzeczy.
borat

Dołączenie: Wto Lip 10, 2018 6:00 pm

Postprzez damian3878 Czw Lis 21, 2019 3:59 pm

Ja ostatnio zdecydowałem i kupiłem kontener z strony internetowej https://pawilonyhandlowe.com.pl . Teraz to u mnie będzie najlepszy kiosk w całym tym kraju.
damian3878

Dołączenie: Czw Lis 21, 2019 2:36 pm

Sochi owner announced the transfer of footballer Zabolotny t

Postprzez Nilufar Wto Lip 27, 2021 2:45 pm

“Zabolotny left“ Sochi ”, I wish him good luck in CSKA. The rest of the leaders remain in the club,” RIA Novosti quotes Rotenberg. CSKA coach Olic will join the coaching staff of the Croatian national team at Euro 2020 Zabolotny, a graduate of CSKA. He played for Astrakhan "Volgar-Gazprom", Yekaterinburg "Ural", Bryansk "Dynamo", "Ufa", Voronezh "Fakel", "Tosno" and St. Petersburg "Zenith". Since 2019, he has pinup defended the colors of Sochi, in which he played 52 games and scored 15 goals. The head coach of the Russian national team Stanislav Cherchesov included Zabolotny in the list of players who will be called up for the collection of the national team before the European Championship.
Nilufar

Dołączenie: Czw Lip 22, 2021 9:26 am

Postprzez Al Capone Śro Sie 11, 2021 8:24 am

Niezapłacone faktury to spory problem w biznesie. Ja korzystam jednak z usług firmy ICG-Group, dzięki której mogę szybko i sprawnie odzyskać swoje pieniądze.
"A smile can get you far, but a smile with a gun can get you further."
Al Capone

Dołączenie: Czw Lip 06, 2017 9:09 am

Powróć do Spółdzielnie Socjalne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ