To były czasy...

Góry Sowie, Wałbrzych: newsy, informacje z regionu - a także Sudety i okolice

Postprzez Redakcja Pią Lis 23, 2012 11:52 am

Na Piaskowej Górze w Wałbrzychu zniknęła gablota z reklamami. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że pod nią znajdowała się tablica ogłoszeń sprzed...i tutaj mam dylemat.... Kilku czy kilkunastu lat?. Dokładnie roku nie pamiętam, ale czytając „sprzedam commodore 64 z kolorowym monitorem” wracają wspomnienia. Te, gdy ze śrubokrętem w ręku ustawiałem głowicę w magnetofonie, aby zagrać w kolejną grę. Zapewne część młodszych Czytelników naszej gazety zastanawia się teraz, co ja w ogóle napisałem. Uwierzcie mi. Chcąc włączyć, nie włanczać (o czym informuje dzisiaj jedna z ogólnopolskich kampanii reklamowych) komputer miałem w rękach nie myszkę, a właśnie śrubokręt. To on gwarantował wtedy możliwość sprawnego funkcjonowania kompa. Wiem, że dzisiaj Wasze telefony komórkowe mają większą pamięć i lepszą grafikę, ale wtedy tak było...

Autor:

Czytaj więcej na: To były czasy...
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: To były czasy...

Postprzez Qui Sob Kwi 10, 2021 3:43 am

Cześć! Jako fanatyk kasyn zawsze powinieneś szukać prawdziwych, uczciwych i przejrzystych recenzji kasyn po cenach kasyn na prawdziwe pieniądze. Pozwala na przygotowanie niezbędnych informacji o różnych kasynach online https://gg199.bet/pl/sports różnych grach, w które możesz grać. Zanim wybierzesz jedną, sprawdź wiele opcji.
Qui

Dołączenie: Śro Sie 28, 2019 11:45 pm

Powróć do Sowie.pl

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ