Aktywny weekend w Starej Kopalni

Turystyka, atrakcje turystyczne w Wałbrzychu i okolicach - Głuszyca, Jedlina-Zdrój

Postprzez Redakcja Pon Kwi 13, 2015 1:08 pm

Najbliższy weekend w Starej Kopalni to trzy niezwykle ciekawe wydarzenia, do udziału w których Centrum Nauki Sztuki zaprasza wszystkich wałbrzyszan. Pierwszą z nich jest otwarcie „Welcome Center” Starej Kopalni” ( sobota, 11 kwietnia, godz. 10:00.) Będzie to miejsce, które zgodnie ze swoją nazwą, witać będzie wszystkich przybyłych gości i turystów. To tutaj każdy turysta rozpocznie swoją przygodę ze Starą Kopalnią oraz będzie mógł odpocząć po zakończonej wycieczce. „Welcome Center” to również 10 komfortowych pokoi hotelowych do dyspozycji gości Starej Kopalni. W sobotę podczas dnia otwartego w godzinach 10:00 – 18:00 będzie można swobodnie obejrzeć cały obiekt oraz zapoznać się z dostępnym wyposażeniem.

Autor: 30minut.pl

Czytaj więcej na: Aktywny weekend w Starej Kopalni
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Aktywny weekend w Starej Kopalni

Postprzez krzesimir Pią Sie 14, 2015 7:53 pm

Muszę koniecznie odwiedzić to miejsce. Niestety dopiero po wakacjach bo w sierpniu już mamy zaplanowaną podróż do Warszawy i zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik odraz nocleg w tym hotelu http://www.warsaw4you.com/warszawa-apartamenty/Apartamenty-2-pokojowe/Hoza-IV-5-1, ale nie ukrywam - jest to ciekawa opcja do rozważenia na przyszłość, bo bardzo lubimy podróżować. Ciekawi mnie jak kształtują się ceny w tych pokojach hotelowych w "Welcome Center"? Może Redakcja wie coś na ten temat? Czy są tam jakieś atrakcje dla dzieci? A jeśli tak - to jakie? Lubimy mieć wszystko zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. :-)
krzesimir

Dołączenie: Pon Lip 14, 2014 3:43 pm

Postprzez Bernold12 Pon Kwi 02, 2018 12:17 pm

Ze swojej strony chciałbym Wam polecic miasto Wrocław, naprawde warto odwiedzic . Zawsze korzystam z noclegu ze strony http://boogiehostel.com/ . Polecam kazdemu, poniewaz nigdy nie mialem z nimi problemu , zawsze wszystko zgodne z zamowieniem .
Bernold12

Dołączenie: Wto Mar 20, 2018 3:20 pm

Postprzez aliare Pon Kwi 16, 2018 4:29 pm

wroclaw to piekne miasto !
aliare

Dołączenie: Pon Kwi 16, 2018 3:52 pm

Postprzez bogdan221 Pon Maj 21, 2018 6:19 am

Sam zastanawiam się czy ten aktywny weekend w Starej Kopalni jest ciekawy i czy w ogóle jest tam cokolwiek ciekawego do obejrzenia.
Mi raczej z żoną lepiej podoba się w Zakopanem i tam będziemy się wybierać już niedługo na wakacjach.
bogdan221

Dołączenie: Pon Maj 21, 2018 6:03 am

Postprzez Impreza firmowa Czw Sie 08, 2019 9:02 pm

A ja zawsze z chęcią zwiedzam kopalnie. Wieliczka czy Bochnia lub kopalnia w Zabrzu gdzie nawet imprezy organizują to piękny przykład zmiany funkcji obiektów.
Impreza firmowa

Dołączenie: Czw Sie 08, 2019 8:44 pm

Postprzez LUCIOBeR Nie Paź 27, 2019 1:43 pm

Fajnie, że wykorzystują takie stare kopalnie :)
LUCIOBeR

Dołączenie: Nie Paź 27, 2019 1:42 pm

Postprzez MonikaU Pią Paź 16, 2020 11:28 am

Niestety ja nigdy jeszcze nie miałam okazji tam być, ale chcę w tym roku wyjechać na narty w nasze góry. Myślałem o Zakopanym i pewnie tam się skieruję. Jak czytałam także na stronie https://kioskpolis.pl/narty-zakopane/ to faktycznie może to być bardzo dobry kierunek.
MonikaU

Dołączenie: Nie Paź 21, 2018 7:09 pm

Postprzez zbigniew222121 Pon Sty 11, 2021 11:42 am

Polecam bardzo szkołę jeżdżenia na nartach i na snowbordzie. Bardzo mi się podobało to że osoba która zajmuje się szkoleniem ma bardzo dobre podejście i jest cierpliwa, wypożyczalnia nart karpacz to profesjonalna szkoła, która ma autprski program nauczania.
zbigniew222121

Dołączenie: Śro Lip 17, 2019 8:57 am

Postprzez ikornel275 Śro Lip 28, 2021 9:36 pm

To naprawdę fajne pomysły na spędzenie czasu wspólnie z rodziną. Na pewno któryś z nich wykorzystam.
ikornel275

Dołączenie: Śro Lip 28, 2021 9:28 pm

Powróć do Turystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ