Zapytaj o unijne fundusze

Fundusze unijne, dotacje z UE, środki unijne w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Pon Sty 25, 2010 9:41 am

W Świdnicy działa już Punkt Informacji o Funduszach Europejskich. Ma pom

Czytaj więcej na: Zapytaj o unijne fundusze
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Zapytaj o unijne fundusze

Postprzez dominik554 Nie Wrz 16, 2018 8:10 am

Bardzo dobrze że taki punkt informacji jest.Teraz bardzo dużo osób korzysta z funduszy unii europejskiej i takie informacje są potrzebne.
dominik554

Dołączenie: Nie Wrz 16, 2018 8:06 am

Postprzez Kajetan87 Pią Paź 12, 2018 2:55 pm

Możecie mi powiedzieć skąd najlepiej kupić pilarki elektryczne? Nie mogę znaleźć żadnego sklepu z takimi produktami. Liczę na Waszą pomoc.
Kajetan87

Dołączenie: Pią Paź 12, 2018 2:20 pm

Postprzez Edwin76 Czw Paź 25, 2018 11:09 am

Czy Bukmacherzy są zawsze uczciwi? Chce obstawić zakład, ale tak naprawdę nie wiem gdzie. Może ktoś z Was orientuje się w tych tematach i może mi coś więcej o tym powiedzieć?
Edwin76

Dołączenie: Czw Paź 25, 2018 10:19 am

Postprzez surfer Pią Mar 01, 2019 1:36 pm

Niby fajnie, że są miejsca w których można dopytać o sposób pozyskania dotacji z Unii. Gorzej, że nawet ludzie kórzy powinni być kompetentni nie są w stanie dokładnie odpowiedzieć na pytania.
Na przykład mój ojciec chciał zamontować sobie lampy przemysłowe led w warsztacie... ale nikt nie mógł mu podpowiedzieć, czy wniosek ma być o innowacje, czy raczej ochronę środowiska :ugeek:
surfer

Dołączenie: Wto Lut 05, 2019 11:43 am

Postprzez Teofil53 Śro Mar 13, 2019 1:03 pm

Gdzie sprawdzić jakie są Typy dnia? Chce obstawić zakład ale nie wiem na co stawiać. Nawet nie wiem gdzie mogę poczytać sobie na ten temat. Liczę na Waszą pomoc.
Teofil53

Dołączenie: Czw Lut 07, 2019 8:37 am

Postprzez mwalukiewicz Śro Mar 20, 2019 9:49 am

Jeżeli nie uda nam się dostać żadnych dotacji unijnych na otwarcie działalności to może [url="https://salvusmoney.pl/"]kredyt z poręczycielem[/url] będzie dobrym rozwiązaniem? Aby dostać dotację to trzeba mieć naprawdę dobrze rozbudowany biznesplan i trochę szczęścia a taki kredyt/pożyczkę możemy dostać bez większych trudności.
mwalukiewicz

Dołączenie: Śro Mar 20, 2019 9:37 am

Postprzez mwalukiewicz Śro Mar 20, 2019 9:50 am

Jeżeli nie uda nam się dostać żadnych dotacji unijnych na otwarcie działalności to może kredyt z poręczycielem będzie dobrym rozwiązaniem? Aby dostać dotację to trzeba mieć naprawdę dobrze rozbudowany biznesplan i trochę szczęścia a taki kredyt/pożyczkę możemy dostać bez większych trudności.
mwalukiewicz

Dołączenie: Śro Mar 20, 2019 9:37 am

Powróć do Efundusze

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ