Agencja pracy work profi

Oferty pracy, praca, rynek pracy w Wałbrzychu i okolicy. Dolny Śląsk: m.in. Dzierżoniów, Jedlina-Zdrój, Kłodzko, Szczawno Zdrój, Świdnica, Świebodzice.

Postprzez Redakcja Czw Mar 15, 2018 3:47 pm

Agencja pracy WorkProfi

ul. Broniewskiego 1B

58-309 Wałbrzych

telefon: +48 74 300 00 15

e-mail: info@workprofi.pl

Czytaj więcej na: Agencja pracy work profi
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Agencja pracy work profi

Postprzez wursta Sob Wrz 22, 2018 12:42 pm

ciekawa praca serio !
wursta

Dołączenie: Sob Wrz 22, 2018 12:22 pm

Postprzez daniiel25 Wto Wrz 25, 2018 8:12 am

Słyszałem same dobre rzeczy o tej agencji. Uważam, że warto się z Nią zapoznać.

____
african mango tabletki na odchudzanie
daniiel25

Dołączenie: Wto Wrz 25, 2018 8:04 am

Postprzez olcia Wto Lis 27, 2018 11:25 am

ja również. Polecam
olcia

Dołączenie: Wto Lis 27, 2018 11:19 am

Postprzez ablank Pon Lut 25, 2019 3:00 pm

A po sobie powiedziałbym, że takie agencje to bardziej koło ostatniego ratunku niż realna alternatywa drogi zawodowej. Ja na przykład mam w Wałbrzychu sklep zoologiczny, teraz prawie każdy ma psa, kota, papugę, rybki, chomika albo inne zwierzątko. Tyle że biznes niezbyt się kręci, więc byłem w podobnej agencji pracy zapytać o oferty...

... skończyło się na tym, że moja firma jeszcze działa i siedzę w sklepie. Zaproponowali mi takie rzeczy, że na rękę zostałoby niewiele więcej jak przy własnej działalności. Biorąc pracę z agencji praktycznie robię z siebie niewolnika, a tak mam jeszcze szanse odbić się od dna - co nie?!?
ablank

Dołączenie: Śro Lut 06, 2019 12:44 pm

Postprzez ablank Pon Kwi 01, 2019 7:40 am

ablank napisał(a):A po sobie powiedziałbym, że takie agencje to bardziej koło ostatniego ratunku niż realna alternatywa drogi zawodowej. Ja na przykład mam w Wałbrzychu sklep zoologiczny, teraz prawie każdy ma psa, kota, papugę, rybki, chomika albo inne zwierzątko. Tyle że biznes niezbyt się kręci, więc byłem w podobnej agencji pracy zapytać o oferty...

... skończyło się na tym, że moja firma jeszcze działa i siedzę w sklepie. Zaproponowali mi takie rzeczy, że na rękę zostałoby niewiele więcej jak przy własnej działalności. Biorąc pracę z agencji praktycznie robię z siebie niewolnika, a tak mam jeszcze szanse odbić się od dna - co nie?!?

I okazało się, że mogę mieć rację. Wystarczy trochę się unowocześnić, zaznaczyć swoją obecność w internecie. Byłem w tutejszym biurze Afterweb, tam wszystko mi wyjaśnili - okazuje się, że nawet Wałbrzych ma firmy prężnie działające w IT :ugeek:
ablank

Dołączenie: Śro Lut 06, 2019 12:44 pm

Powróć do Oferty pracy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ