Dni Wałbrzycha za nami

Góry Sowie, Wałbrzych: newsy, informacje z regionu - a także Sudety i okolice

Postprzez Redakcja Wto Wrz 18, 2012 12:45 pm

Tysiące wałbrzyszan pożegnało wakacje śpiewając na stadionie przy ulicy Kusocińskiego razem z zespołem Kombi „Black & White” podczas tegorocznych Dni Wałbrzycha. To był muzyczny weekend dla mieszkańców naszego miasta. W piątek wałbrzyszanie bawili się razem z zespołem Wilki. W sobotę śpiewali z Korą. Kulminacją Dni Wałbrzycha 2012 był koncert Kombii. Zespołu, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Na stadion przy ulicy Kusocińskiego przyszły całe rodziny. Rodzice i ich dzieci. Wszyscy wspólnie z Grzegorzem Skawińskim śpiewali największe przeboje grupy. - Dziękujemy Wam za przybycie. Już rozpoczynamy pracę nad kolejnymi Dniami Wałbrzycha - mówił zadowolony Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury zapowiadając gwiazdę wieczoru. (red)

źródło:30minut

Autor:

Czytaj więcej na: Dni Wałbrzycha za nami
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Dni Wałbrzycha za nami

Postprzez karol4437676 Czw Sty 03, 2019 7:37 am

Ja na ostatnich dniach Wałbrzycha byłem na [url=https://artroskopialodz.pl]rekonstrukcja ACL łódź[/url] . Ta rekonstrukcja trochę trwała,ale na szczęście wszystko bardzo dobrze się zakończyło co było bardzo ważne tak naprawdę.Nawet najważniejsze ostatnio.
karol4437676

Dołączenie: Pon Lis 26, 2018 12:27 pm

Powróć do Sowie.pl

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ