Nie skazuj dzieci na twoje długi

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Postprzez Redakcja Śro Mar 07, 2018 12:16 pm

W Wałbrzychu za długi mieszkaniowe rodziców w wielu przypadkach płacą niczego nieświadome dzieci. Cykl spotkań informacyjnych ma pomóc w redukcji zjawiska, które jest kulą u nogi młodych ludzi wkraczających w dorosłe życie.
Pozornie wszystko jest oczywiste. Zadłużenie mieszkaniowe powstaje wtedy, gdy nie płacimy za użytkowanie lokalu mieszkalnego. W przypadku mieszkań z zasobu komunalnego Gminy Wałbrzych są to opłaty z tytułu czynszu najmu bądź odszkodowania za bezumowne zajmowanie lokalu mieszkalnego. Wysokość tych opłat jest ustalana zgodnie z zasadami polityki czynszowej obowiązującej na terenie miasta.

Autor: 30minut.pl

Czytaj więcej na: Nie skazuj dzieci na twoje długi
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Nie skazuj dzieci na twoje długi

Postprzez damian221 Pią Lip 27, 2018 12:28 pm

Mam pytanie czy jest taka możliwość jak są długi mieszkaniowe i rodzice umierają , a dziecko niepełnoletnie trafia do domu dziecka czy te długi przepadają?Czekam na odpowiedź.
damian221

Dołączenie: Pią Lip 27, 2018 12:25 pm

Postprzez erore Śro Sie 29, 2018 10:11 am

No niestety, ale takie rzeczy się zdarzają coraz częściej. Teraz pytanie - czy za zmianę tego powinni odpowiadać rodzice, którzy powinni płacić za mieszkanie, czy może to prawo powinno się zmienić, żeby pociągało do odpowiedzialności tylko osoby, które podpisały umowę najmu itp.?
https://rabatio.com/sklepy/vialise - dobry początek w walce z cellulitem.
erore

Dołączenie: Śro Sie 29, 2018 10:03 am
Miejscowość: Kostrzyn

Postprzez ires2 Nie Gru 02, 2018 5:46 am

Uważam, że przed wzięciem kredytu należy się skonsultować ze specjalistami. Ja skorzystałam z pomocy assay.pl , gdy załatwiałam kredyt do firmy. Trzeba być odpowiedzialnym!
ires2

Dołączenie: Nie Gru 02, 2018 5:41 am

Powróć do Twój poradnik domowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ