Okno - wizytówka mieszkania

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Postprzez Redakcja Pon Kwi 13, 2015 1:25 pm

Dekoracja okien to bardzo istotny element budujący wystrój danego wnętrza. Zasłony czy firany mają ogromny wpływ na charakter każdego pomieszczenia. Nie są tylko ozdobą okna. To bowiem niezmiernie ważny punkt pokoju.

Autor: 30minut.pl

Czytaj więcej na: Okno - wizytówka mieszkania
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Okno - wizytówka mieszkania

Postprzez sisiko44 Pon Sty 30, 2017 10:54 am

Jakie okna są najlepsze do każdego domu w Polsce ? Mi bardzo się podobają Okna Przesuwne co o nich sądzicie ? Widziałem w ofercie firmy Internorm, ciekawy wybór, niezłe ceny, to połączenie nowoczesności z super jakością !
sisiko44

Dołączenie: Wto Sty 24, 2017 4:42 pm

Postprzez rafal20 Pią Mar 03, 2017 7:33 pm

najgorzej jak umyjemy okna, a potem ulewa złapie, złośliwość rzeczy martwych to sie nazywa :(
rafal20

Dołączenie: Pią Mar 03, 2017 6:13 pm

Postprzez Al Capone Wto Paź 24, 2017 9:07 am

Ludzie zawsze dyskutują na temat tego, które konkretnie okna są lepszym wyborem, drewniane, aluminiowe, czy z PCV, a jak dla mnie wszystkie mogą okazać się całkiem dobrym wyborem, jeśli tylko zostaną wykonane w sposób staranny. Ja sam mam okna drewniane z http://anexokna.pl/okna/okna-drewniane/ - wybrałem takie głównie dlatego, że mam dom z drewna - i jestem dość zadowolony. Jeszcze kwestia wymiany drzwi frontowych i dom będzie prezentował się całkiem elegancko. ;)
"A smile can get you far, but a smile with a gun can get you further."
Al Capone

Dołączenie: Czw Lip 06, 2017 9:09 am

Postprzez kasiag Czw Gru 14, 2017 9:02 pm

Okna oknami, ale rolety lub żaluzje warto mieć. Nigdy nie wiadomo czy ktoś nas nie podgląda :)
Witam, polecam magnez b6
kasiag

Dołączenie: Czw Gru 14, 2017 8:54 pm

Postprzez BiankaI Śro Mar 21, 2018 4:21 pm

Kasiag, masz rację. Na stronie Velshop znajdują się zarówno okna, np. https://velshop.pl/pl/sklep/-gzl-78x140 ... 19400.html, ale także rolety, żaluzje, moskitiery itp. Także full wypas, polecam:)
BiankaI

Dołączenie: Śro Sty 17, 2018 12:47 pm

Postprzez Bernold12 Czw Maj 03, 2018 5:19 pm

Chcialbym Wam polecic okna Fakro , jest to strona na ktorej znajdziecie okna dachowe, schody strychowe i wiele wiecej w bardzo dobrych, konkurencyjnych cenach . Posiadaja zarowno produkty klasy premium jak i rowniez te troche tansze, co nie znaczy gorsze. Polecam serdecznie poniewaz sam jestem ich klientem i jestem bardzo zadowolony.
Bernold12

Dołączenie: Wto Mar 20, 2018 3:20 pm

Postprzez zzsot2zz Wto Paź 02, 2018 5:14 pm

To fakt, okna są bardzo ważnym elementem pokoju. Jednak na moich gości prostota i minimalizm. Nie mam firanek, a na parapecie stoi mały kaktus.
zzsot2zz

Dołączenie: Wto Paź 02, 2018 5:00 pm

Postprzez Darren Wto Paź 30, 2018 8:27 am

Jeśli macie okna dachowe, to w okresie kiedy atakują nas gryzące insekty znakomicie sprawdzi się taka moskitiera: http://www.tesa.pl/konsument/tesa-moskitiera-na-okna-dachowe-comfort.html. Ja dzięki zastosowaniu jej nie mam już obaw, że zostanę pokąsany przez komary itp.
Darren

Dołączenie: Pon Paź 29, 2018 12:22 pm

Postprzez JankoJAworski Nie Lis 04, 2018 9:27 pm

mogę polecić firmę drzwi wewnętrzne gdynia która zajmuje się takimi rzeczami jak również robieniem mebli wymiar
JankoJAworski

Dołączenie: Nie Lis 04, 2018 9:25 pm

Powróć do Twój poradnik domowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ