Przedszkole Bajkolandia w Wałbrzychu

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Re: Przedszkole Bajkolandia w Wałbrzychu

Postprzez piottrek987 Czw Sie 31, 2017 2:09 pm

a co to za przedszkole

leki-odchudzanie
piottrek987

Dołączenie: Czw Sie 31, 2017 2:03 pm

Postprzez Sighard Pon Wrz 18, 2017 7:17 am

No masz napisane wszystko.
Twoj portal randkowy online: portale randkowe
Sighard

Dołączenie: Pią Wrz 15, 2017 12:20 pm

Postprzez Obiekt Wto Sty 02, 2018 2:41 pm

Uważam, że opinie są mocno przesadzone i wyolbrzymione w tym wątku.
Jeżeli chodzi o właścicieli przedszkola, są to osoby odpowiednio przygotowane do pracy z dziećmi. Podobnie reszta personelu tam pracująca. Pomieszczenia są czyste, zadbane, będąc tam nie zauważyłem nieprawidłowości. Właścicielka czy współwłaścicielka konkretna kobieta, wiedząca czego chce od personelu.
Z tego co mi wiadomo, przedszkole współpracuje ze specjalistami i cenionymi lekarzami. To świadczy o wysokim poziomie bezpieczeństwa i rozwoju w tym przedszkolu. Wiem też, że personel bierze aktywny udział w szkoleniach i to jest ważne.
Obiekt

Dołączenie: Wto Sty 02, 2018 2:00 pm

Postprzez Obserwuje was Pon Sty 08, 2018 8:36 pm

Ten budynek nie nadaje się na przedszkole.wcześniej było tam Tow. Ubezpieczeniowe.Zgadzam sie że jest w salach ciemno ponuro.Strasznie suche powietrze to wręcz wykańcza gardła dzieci.częśc personelu to jakby z łapanki :shock: Właścicielka żyje w swoim świecie.Kłamie w żywe oczy lekceważy totalnie rodziców.Wszystko co robi to p najmniejszej linii oporu
to świadczy braku kultury......i te cudowne strome schody z piętra którymi dzieci same schodzą bez poręczy dostosowanej do ich wzrostu.
Obserwuje was

Dołączenie: Pon Sty 08, 2018 8:22 pm

Postprzez oskar55t Śro Maj 30, 2018 11:05 am

Znacie może jakiś fajny sklep z zabawkami? Chce coś kupić moim dzieciom ale prawde mówiąc nie wiem jaki sklep internetowy ma naprawdę dobry wybór takich produktów. Może ktoś z Was mi coś poleci?
oskar55t

Dołączenie: Śro Maj 30, 2018 10:44 am

Postprzez bajka90 Śro Maj 30, 2018 12:29 pm

e-zabawkowo :) ja zawsze kupuję z tego sklepu. Dzieciaki zadowolone, przesyłka mega szybka...polecam
świetny zabieg depilacji laserowej - http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/204 ... na-metoda- POLECAM
bajka90

Dołączenie: Śro Maj 30, 2018 12:24 pm

Poprzednia

Powróć do Edukacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ