Upadło wałbrzyskie biuro podróży

Turystyka, atrakcje turystyczne w Wałbrzychu i okolicach - Głuszyca, Jedlina-Zdrój

Postprzez Redakcja Śro Sie 29, 2012 12:52 pm

Biuro turystyczne „Elektra” Travel z Wałbrzycha zgłosiło wniosek o upadłość. Pismo w tej sprawie wpłynęło do kancelarii marszałka. „Informujemy, że dnia 30 lipca 2012 r. w siedzibie UMWD we Wrocławiu Pani Elektra Andonopulu Biuro Turystyczne „Elektra” Travel z siedzibą w Wałbrzychu złożyła oświadczenie o niewypłacalności. Wszystkie planowane przez „Eletra” Travel imprezy turystyczne zostają odwołane” - informują pracownicy dolnośląskiego urzędu marszałkowskiego. W chwili obecnej za granicą nie ma klientów niewypłacalnego biura. W związku z zaistaniałą sytuacją została uruchomiona procedura związana ze zwrotem wpłat wniesionych tytułem zapłaty za niezrealizowane imprezy turystyczne. Roszczenia przyjmować będzie Gwarant - AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. z siedzibą w Warszawie za pośrednictwem Marszałka Wojewóztwa Dolnośląskiego, który działa w imieniu klientów. Poszkodowani klienci swoje roszczenia składać mogą do dnia 23 czerwca 2013r.

Autor:

Czytaj więcej na: Upadło wałbrzyskie biuro podróży
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Upadło wałbrzyskie biuro podróży

Postprzez markar Wto Cze 21, 2016 11:48 am

Dobrze, że go nie wybrałem. Już od paru lat sam sobie organizuję wycieczki np. do ośrodków wypoczynkowych nad polskim morzem.
markar

Dołączenie: Wto Cze 21, 2016 11:45 am

Postprzez tetrus Czw Mar 09, 2017 6:00 pm

Dobrze, że nie było za granicą klientów tego biura podróży. Nic tak chyba nie może zepsuć wczasów, jak przymusowy powrót do kraju z powodu bankructwa tour operatora.
tetrus

Dołączenie: Wto Sty 10, 2017 1:24 pm

Postprzez Atwater Pią Mar 10, 2017 10:32 am

Wyjeżdża się z myślą wypoczynku, a ty pojawiają się dodatkowe stresy związane z powrotem i stratą pieniędzy. Koszmarne wakacje
Zobacz jakie są objawy łupieżu pstrego http://szamponpstry.pl/co-to-jest-lupiez-pstry
Atwater

Dołączenie: Czw Mar 09, 2017 2:19 pm
Miejscowość: Wałbrzych

Postprzez smarnak Nie Mar 12, 2017 10:12 pm

Szkoda, że upadło, ale może to i lepiej niz jakby miało przynosić straty
smarnak

Dołączenie: Nie Mar 12, 2017 10:09 pm

Postprzez dwadzies Pią Kwi 21, 2017 7:28 pm

teraz to wiele biur podróży upada dlatego jestem zdania, że jak już ktoś korzysta z usług takich firm to najlepiej robić tu u tych najbardziej znanych bez ryzyka późniejszych komplikacji podczas urlopów!
dwadzies

Dołączenie: Pią Kwi 21, 2017 7:24 pm

Postprzez jasiekjas Pon Maj 22, 2017 3:27 pm

ja zawsze zmawiam on line ale mniejszych biur się obawiam
jasiekjas

Dołączenie: Pon Maj 22, 2017 3:13 pm

Postprzez Kamilossa Wto Maj 23, 2017 12:46 pm

Zdecydowanie lepiej wybrać coś z oferty sprawdzonego biura podróży. Tylko duże firmy.
Kamilossa

Dołączenie: Wto Maj 23, 2017 12:04 pm
Miejscowość: Łódź

Postprzez kamaa87 Wto Maj 23, 2017 8:41 pm

Jestem ciekawa, co w przypadku, gdy masz jechać, wpłacasz pieniądze a biuro bankrutuje. Czy biuro jest zobowiązane do zwrotu gotówki, albo do zapewnienia jakiegoś pobytu w hotelu.
kamaa87

Dołączenie: Wto Maj 23, 2017 8:34 pm
Miejscowość: Warszawa

Postprzez tetrus Wto Lis 28, 2017 2:12 pm

Od trzech lat korzystam z ofert wrocławskiego biura podróży Arko-Travel http://www.arko-travel.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Zwiedziłem z nimi Bałkany, Węgry, Austrię i Bułgarię. W przyszłym roku wyjeżdżam z nimi na wycieczkę do Francji i Hiszpanii. Temu biuru podróży z pewnością upadek nie grozi.
tetrus

Dołączenie: Wto Sty 10, 2017 1:24 pm

Powróć do Turystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ