Kup bezpieczną zabawkę

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Postprzez Redakcja Pon Gru 21, 2009 12:12 pm

W życiu każdego malucha jest dużo okazji by podarować mu to z cieszy się go najbardziej – zabawkę!Zabawka to świetny i sprawdzony pomysł na prezent, który nie tylko przyniesie wiele radości ale może być także świetną formą nauki. Jednak przed kupnem takiego prezentu warto dokładnie przyjrzeć się zabawce sprawdzając z czego i w jaki sposób jest zrobiona. Niektóre zabawki bowiem mogą być realnym zagrożeniem dla zdrowia, a nawet życia naszych pociech.

Autor: Iza

Czytaj więcej na: Kup bezpieczną zabawkę
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Kup bezpieczną zabawkę

Postprzez skrętka Śro Lis 06, 2013 3:33 pm

Bezpieczna zabawka... a co z bezpiecznymi kosmetykami i środkami higieny dla dzieci. W sklepach jest pełno różnych produktów mniej lub bardziej znanych firm. Czym powinniśmy się kierować w wyborze takiego czy innego produktu. Mnie mama zachwalała zawsze Johnsona. Podobno jak byłam mała i był stan wojenny to można było je dostać z darów w kościele. Może dlatego właśnie je teraz kupuję. A czym kierujecie się wy? A może pomysł z zabawką dla dziecka w prezencie to nie jest najlepsze rozwiązanie. Może czas myśleć praktycznie.
skrętka

Dołączenie: Wto Sie 28, 2012 12:32 pm

Postprzez krzesimir Nie Lut 07, 2016 9:07 pm

No właśnie
Na pierwszą komunię mój siostrzeniec zażyczył sobie lunetę do obserwacji astronomicznych. Znalazłem taką co jest zabezpieczona przed upadkami, bo boję się czy jej zaraz nie zniszczy, albo nie daj Boże zrobi sobie krzywdę. On jest tak zafascynowany Karolem Wójcickim. Ogląda wszystkie programy w których on uczestniczy. Śledzi też jego stronę w necie. Nie wiem jednak czy nie lepsza byłaby lornetka http://www.bron.pl/lornetki-i-noktowizory/lornetki . Ogumowana i solidnie wykonana. Jest chyba dużo tańsza i lepiej przez nią widać. A do tego będzie mógł ja zabierać w góry. Poza tym jeżeli by kiedyś wrócił do tego pomysłu to najlepiej kupić taką lunetę którą można podłączyć do aparatu cyfrowego, albo po prostu wyższej klasy obiektyw.
Image
krzesimir

Dołączenie: Pon Lip 14, 2014 3:43 pm

Postprzez misi3k Pią Lis 03, 2017 12:33 pm

Hej,
nie musicie kupować zabawek dla dzieci wystarczy, że skorzystacie z kolorowanki do wydruku Tutaj znajdziecie mnóstwo zabaw, materiałów do ściągnięcia za darmo!! Dziecko znajdzie kolorowanki, krzyżówki, zabawy i inne atrakcje na tej stronie! Dzięki niej możesz zmniejszyć swoje wydatki na zabawki dla dzieci i pobawić się wspólnie z dzieckiem całkowicie za darmo :)
polecam!!
misi3k

Dołączenie: Śro Gru 07, 2016 11:59 am

Postprzez Natka Sob Lis 18, 2017 4:40 pm

Bezpieczne zabawki tylko z atestami, i takie rzeczy lepiej kupować stacjonarnie ;)
Natka

Dołączenie: Sob Lis 18, 2017 4:34 pm

Postprzez olamaj113 Pon Gru 11, 2017 6:32 pm

taak, trzeba zachować dużą ostrożność w tej kwestii
Witam, polecam Witamina C
olamaj113

Dołączenie: Pon Gru 11, 2017 6:28 pm

Powróć do Twój poradnik domowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ